EST |   RU

Uudised Печать


3.11.17 - 2. novembril toimus meie koolis lõbus üritus 1.klassi õpilastele „Pühitsemine koolilasteks“. Pidulikult riides 1.klassi õpilased kogunesid aulasse. Lastele tulid külla Kuninganna, Minister ja Teenistuja ning erinevad „Teadused“ – Matemaatika, Kirjandus, Distsipliin. Nad andsid ülesandeid, kus lapsed pidid tõestama, et nad on väärilised kandma nimetust „Kooliõpilane“. Õpilased esitasid luuletusi, lugesid ja lahendasid lõbusaid ülesandeid, mõistatasid mõistatusi ja tantsisid. Selles aitasid neid nende vanemad. Aga peo lõpus andsid õpilased vande ning said kätte oma esimese dokumendi – õpilaspileti. Pildid on siin

19.10.17 - Osa 5A klassi õpilasi koos klassijuhatajaga osalesid VIII vene kultuuri festivalil, mille korraldas Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium. Festivali teema: "S.Marsaki ja K.Tsukovski looming – vene lastekirjanduse klassikud". Lastel oli mitte ainult võimalus tutvuda kirjanike elu ja loominguga, aga võtta osa ka loomingulistest meisterklassidest: helmestest punumine, vahast pildi loomine, savist maskide värvimine, padja-mänguasja valmistamine, saiakeste küpsetamine.
Täname ürituse korraldajaid huvitava kogemuse ja sooja vastuvõtu eest.

17.10.17 - Lauahoki turniiri võitjad ja osavõtjad olid kutsutud ekskursioonile Telemajja. Lapsed said viibida "teisel pool ekraani": olla stuudios, teada saada, kuidas töötavad rezissöörid, korrespondendid, ajakirjanikud ja isegi nendega suhelda. Oli väga huvitav ja eriline päev.

14.10.17 - Laupäeval korraldati ettevalmistusklassi õpilastele ja nende vanematele sportmänge, võileibade valmistamise meisterklass ja ühine teejoomine kooli sööklas. Pildid on siin

12.10.17 - Kooli aulas toimus projekti "Rahvuskultuur – kooli 2017" pidulik avamine. Sellel õppeaastal me tutvume lähemalt Koreaga, selle maa traditsioonidega, maitseme rahvustoite, õpime rahvatantse. Projekti organisaatorid – Kultuuriühenduse "Lira" esindajad – rääkisid sellest maast, tutvustasid korea tantse ja laule ning andsid igale klassile ülesande. Tulemused võetakse kokku projekti lõpus – detsembris. Pildid on siin

5.10 .17 - Õnnitleme kõiki õpetajaid nende professionaalse pidupäeva puhul!
Täname õpilasi ja nende vanemaid soojade sõnade, soovide ja üllatuste eest õpetajate toas. Pildid on siin

22.09.17 - Reedel toimus spordipäev. Esimese ja teise klassi õpilased võistlesid teatejooksus kooli spordiväljakul ja spordisaalis. 3-9 klasside õpilased võtsid mõõtu krossijooksus Stroomi rannas, aga pärast jalutasid klassijuhatajatega terviserajal ja mängisid sportmänge.
Spordipäevast võtsid osa ka tulevased meie kooli õpilased – ettevalmistusklassi õpilased lasteaiast "Kelluke". Kooli õppealajuhataja korraldas lastele koolis ekskursiooni, samuti said lapsed koos mängida ja võistelda meie esimeste klasside õpilastega.

1.09.17 - Õnnitleme kõiki õpilasi, lapsevanemaid, õpetajaid uue õppeaasta alguse puhul!
1.september oli Karjamaa Põhikoolis rõõmupäev, kus kohtuti oma vanade sõpradega ja tutvuti uute õpilastega. Üheksandate klasside õpilaste saatel tulid saali esimeste klasside õpilased pidulikule aktusele, kus naljatlevas vormis tutvustati koolikorda ja sooviti tuult tiibadesse.  Kooli direktor soovis edukat kooliaastat ja palju avastamisrõõmu. Kooliperet õnnitles ka meie kooli külaline – Märt Sults.
2-8 klasside õpilasi ootasid kabinettides klassijuhatajad. Pildid on siin

23.08.17 - Teadmiste päevale pühendatud pidulikud üritused ja klassitunnid toimuvad 1.09.17 vastavalt alljärgnevale kavale.

15.08.17 - Lugupeetud esimese klassi õpilaste vanemad! Lastevanemate koosolek toimub 30.08.17 keel 18.00.

27.06.17 - Kooli töögraafik suvel:
Juuli – E-N 10.00-15.00
August – E-R 9.00-15.00

6.06.17 - 9. klasside lõpuaktus toimub 20.06.16 kell 13.00.

6.06.17 - Täna koolis oli 3. klassi lõpupidu. Pildid on siin

22.05.17 - 9. klassi õpilased! Vaadake
Lõpueksamite ajad
Konsultatsiooni ajad

2.05.17 - Lugupeetud lapsevanemad! 11 mail kell 17.30 koolis toimub kontsert, mis oli pühendatud Emadepäevale. Ootame kõikide soovijate!

16.03.17 - 15. märtsil Karjamaa Põhikoolis toimus Tallinna luulekonkurss, mis oli pühendatud Emakeelepäevale. Sel aastal konkursil osales 23 koole. Täname kõiki osalejaid. Kõik pildid konkursilt on siin Kohtumiseni järgmisel aastal.

13.03.17 Hea partner,
Anname teile teada, et seoses laste seas levivate ohtlike mängudega tegime koostöös politseiga lapsevanematele ja koolide õpetajatele ühisteavituse. Tähelepanu juhtiv sõnum koos suunistega, kuidas reageerida võimalikele juhtumitele ja ennetada õnnetusi, jõuab koolidesse noorsoopolitsei vahendusel.  Sõnumit jagame täisealistele seetõttu, et vältida ülemäärast ja seletuseta jäävat uudishimu laste seas. Teavitus on lisatud käesoleva kirja manusena.
Julgustame teid tegema koostööd oma piirkonna heade koostööpartneritega politseist ja tervishoiuvaldkonnast ning pöörama erilist tähelepanu juhtumitele, mis võivad olla seotud ohtlike mängudega. Ennast kahjustava käitumise põhjuseks võib olla teismelistele omane soov riskida või sügavam abivajadus, mis on jäänud varasemalt märkamata.

Samuti tuletame meelde, et keerulisemate juhtumite puhul on teil võimalus pöörduda nõustamise saamiseks meie poole, saates sellekohase e-kirja lastekaitse osakonna juhtumikonsultandile või taotluse e-posti aadressile:
Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript
Vaata lähemalt meie kodulehe rubriiki,
Lapsed ja pered.

Sotsiaalkindlustusamet
www.sotsiaalkindlustusamet.ee

1.03.17 -- Alates 1. märtsist 15. märtsini 2016 saavad lapsevanemad esitada eKooli kaudu taotlusi 2016. aasta septembris Tallinna munitsipaalkooli esimesse klassi minevatele lastele elukohajärgsete koolide määramiseks. Vaadake infot

10.01.17 - Lugupeetud lapsevanemad!
E-õpilaspileti
ehk koolikaardi kadumise või purunemise korral on teil  võimalus tellida lapsele e-õpilaspileti duplikaat eKoolist. Selleks tuleb sisse logida eKooli keskkonda (
http://ee.ekool.eu), avada kasutaja seaded (hammasrattaga ikoon lehe päises) ja edasi koolikaart.
Sealt saab jälgida oma lapse e-õpilaspileti kasutust koolimajas ja teha tellimus e-õpilaspileti koopiale, makstes kaardi eest pangalingiga. E-õpilaspileti saab laps kätte koolist.

Lugupidamisega,
Karjamaa Põhikool

19.09.16 - Lugupeetud lapsevanemad! 29. septembril toimuvad lastevanemate koosolekud.

18:00-18:30 - üldkoosolek (aulas)
18:30-19:00 - koosolekud klassides
19:00-20:00 - kohtumised aineõpetajatega

1.09.16 - 1. septembril kool tegi oma uksed lahti õpilaste jaoks. 1. ja 9. klasside õpilastel toimus pidulik rivistus. Pildid on siin

23.08.16 - Teadmiste päevale pühendatud pidulikud üritused ja klassitunnid toimuvad 1.09.16 vastavalt alljärgnevale kavale.

23.08.16 - Lugupeetud esimese klassi õpilaste vanemad! Lastevanemate koosolek toimub 29.08.16 keel 18.00. Palume leida võimalus osaleda koosolekul.

 


 

Karjamaa Põhikool

Karjamaa 1, 10416 Tallinn, EESTI
tel. (+372) 6487 881
karjamaa@karjamaa.tln.edu.ee